Consulting Challenge

Consulting Challenge to projekt, który może wiele zmienić w Twoim życiu.

Tak, w Twoim!

To trzydniowe wydarzenie jest wypełnione warsztatami i prelekcjami, które zainspirują Cię do mierzenia wyżej i sięgania po więcej. Nie jesteś pewien czy nas odwiedzić? Trzeciego dnia będziesz miał okazję sprawdzić się, rozwiązując przygotowanego przez specjalistów z branży case’a.

Dalej Cię nie przekonaliśmy?

W tym roku konferencja będzie miała miejsce w prestiżowym Google Campus. Liczymy na to, że zobaczymy się już wkrótce!

Harmonogram

4.0

Prelegenci

kamyk-krystian

Krystian Kamyk
Dyrektor w A.T. Kearney

Od budowy koncepcji po eksperymentowanie – nowe twarze doradztwa strategicznego.

Pomimo, że Krystian Kamyk pracował już w wielu branżach, to właśnie konsultingowi udało się zatrzymać go już na 10 lat i póki co nigdzie indziej się nie wybiera! Jako dyrektor w A.T. Kearney zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem projektami transformacji największych przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej.

Podczas prelekcji Pan Krystian przedstawi, w jaki sposób doradztwo strategiczne i praca konsultanta ewaluowały na przestrzeni ostatnich lat i na czym opierają się obecnie, a to wszystko w kontekście adaptacji trendów „live-flow-lab” i „agile”.

Jerzy Kalinowski

Jerzy Kalinowski
doradca zarządu KPMG

Konsultanci w XXI wieku – jaka czeka ich przyszłość?

Jerzy Kalinowski pełni obecnie funkcję doradcy zarządu KPMG w Polsce. Wcześniej, kiedy Jerzy Kalinowski pracował w USA nad różnymi projektami jako inżynier, zapragnął móc zgłębić je również od strony biznesowej, co ostatecznie pchnęło go w kierunku konsultingu. Następnie jako partner w KPMG odpowiadał za usługi doradcze dla sektora TMT w Polsce i Europie Centralnej i Wschodniej.

Podczas prelekcji Pan Jerzy opowie o tym dokąd zmierza konsulting, czyli jak technologie cyfrowe zmieniają biznes i doradztwo. Przedstawi również realia pracy młodego konsultanta oraz wyjaśni znaczenie terminów, które nieświadomie często stosujemy błędnie.

Accenture-01

Accenture

Digital First! Czyli jak media przystosowują się do współczesnych realiów.

Skąd czerpiesz informacje w pierwszej kolejności? Częściej odwiedzasz serwisy internetowe czy zaglądasz do kiosku, żeby kupić gazetę? Dowiedz się przed jakimi dylematami stają wydawcy każdego dnia i dlaczego z czasem nowe wypiera stare!

EY-03-01

EY

Nie daj się ryzyku! – Metody pomiaru cyber ryzyka.

Mieszanka wybuchowa, zderzenie dwóch światów: IT oraz konsultingu. Warsztat dotyczyć będzie cyberbezpieczeństwa, które w połączeniu z konsultingiem tworzy aktualnie najbardziej gorące połączenie. Wydaje Ci się, że jesteś bezpieczny? Pokażemy Ci jak to sprawdzić!

PWC-01

PWC

Jak wejść na rynek i na tym zarobić?

Co stoi za sukcesem liderów branży FMCG w Polsce? Chcesz się dowiedzieć, jak od podszewki wygląda praca konsultanta czuwającego nad wejściem produktu na rynek? Razem z zespołem PwC Strategy podejmiesz wyzwanie i pomożesz klientowi odnieść spektakularny sukces!

Lokalizacja

Team

Emilia Gałązka

Koordynator projektu

Krzysztof Blocher

Koordynator projektu

Natalia Burdzel

Koordynator ds. logistyki

Dominika Czyż

Koordynator ds. kontaktu z firmami

Michał Gorczyca

Koordynator ds. marketingu

Agnieszka Bujnowska

Członek zespołu

Justyna Górzyńska

Członek zespołu

Monika Skowrońska

Członek zespołu

Olga Sobańska

Członek zespołu

Maciej Strzelczyk

Członek zespołu

Jan Woszczak

Członek zespołu

Wiktor Zieliński

Członek zespołu

SKN Konsultingu

SKN Konsultingu to grupa aktywnie działających studentów, których głównym celem jest nauczyć się jak najwięcej poprzez pracę u boku największych firm.

Wierzymy, że udział w wydarzeniach przez nas organizowanych każdy uczestnik ma możliwość poznania specyfiki pracy w danej branży, a także nabycia doświadczeń nieosiągalnych na zajęciach.

Regulamin konkursu